Partnerzy społeczni
 

Już niespełna tydzień pozostał do pierwszego oficjalnego występu Warsaw Mets w sezonie zasadniczym LFA1. Tymczasem mamy dla Was kolejne dobre wieści. Największy transfer tego sezonu!

Z przyjemnością informujemy, że Ambsada Stanów Zjednoczonych Ameryki została oficjalnym partnerem drużyny Warsaw Mets w sezonie 2019.

Liczymy na to, że wspólnie podjęte działania szczególnie wpłyną na rozwój futbolu amerykańskiego w Stolicy!

Inicjatywa Sports UP (U – USA oraz P – Polska) to nowy projekt ambasady, którego celem jest zacieśnianie stosunków pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Polską poprzez promocję sportu w szczególności sportów amerykańskich. Wydarzenia sportowe to fantastyczny sposób na zwiększenie dialogu między Polakami i Amerykanami, a także okazja do większego wzajemnego zrozumienia kulturowego między naszymi dwoma narodami.

Sport to wspaniały sposób na stworzenie okazji do dialogu i nauki ważnych wartości, takich jak przywództwo, praca zespołowa, odpowiedzialność, integracja i tolerancja. Promuje również zdrowy styl życia. Sport łączy nasze narody, przyciągając nasze wspólnoty, wzmacniając więzi i celebrując wspólne ideały.

W Polsce rośnie popularność amerykańskiego sportu. Zbudowano pierwsze boisko futbolowe w Zielonej Górze, a we Wrocławiu utworzono nowy kompleks softballowo-baseballowy, który stał się pierwszym takim obiektem w dużym polskim mieście. Obie inicjatywy doczekały się realizacji dzięki wsparciu i środkom z lokalnych funduszy, co jest dowodem na szerokie wsparcie dla amerykańskich sportów okazywane przez lokalne społeczności. Ambasada USA współpracuje z różnymi organizacjami w Polsce wspierając naukę sportów amerykańskich w polskich szkołach.

Warszawska drużyna futbolu amerykańskiego Warsaw Mets została kolejnym partnerem projektu Sports UP

Poprzedni post Następny post

Tabela LFA 1 - grupa Północna

Drużyna Z P +/- Pkt
Seahawks Gdynia 3 0 78 6
Warsaw Mets 1 2 6 2
Lowalanders Białystok 1 2 -24 2
Olsztyn Lakers 1 2 -32 2
Rhinos Wyszków 0 3 -55 0
Wilki Łódzkie 0 3 -126 0
Do następnego meczu z

Kraków Kings

Partnerzy komercyjni