Beau Worpell, wzmocni kadrę trenerską stołecznej drużyny w sezonie 2020. 27-latek przejmie stery nad ofensywą Warsaw Mets. Nowy trener Mets swoją karierę rozwijał m.in. w drużynach:

  • 2019 Fort Lewis College (NCAA Division II)
  • 2018: St. Norbert College h (NCAA Division III)
  • 2017: Centennial High School Las Vegas, NV
  • 2016 University of Nevada (NCAA Division I)

Lets meet Mets:

Dołączasz do rodziny Mets. Jakie są Twoje wrażenia?

Warsaw Mets z trenerem Diasem na czele dali mi szansę by poprowadzić ofensywę stołecznej drużyny. Pracowałem na to przez całą swoją karierę. Słyszałem o Warszawie bardzo wiele i nie mogę się doczekać każdej chwili spędzonej w stolicy.

Chłopaki nie mieli Cię jeszcze okazji poznać. Jaka jest Twoja filizofia prowadzenia formacji?

Lubię szybką i fyzczną grę. Moją rolą jest odpowiednie wytłumaczenie i przygotowanie zawodników do rozumienia i egzekwowania mojego schematu gry. Lubię nieoczywiste zagrania, które wprowadzają defensywę przeciwnika w konsternację. Oczekuje od chłopaków, że będą najbystrzejszą formacją na boisku. Wymagam pełnego zaangażowania i zrobię wszystko by poprowadzić swoich zawodników do zwycięstwa.

Jakiej drużynie NFL kibicujesz?

Na co dzień jestem kibicem Tamba Bay Buccaners. Od dziecka byłem ogromnym fanem Mike’a Alstotta*. Tak zostało do dziś.

Z niedzieli na poniedziałek widzimy się w Champions Bar. San Francisco 49’ers czy Kansas Chiefs?

Nie opowiadam się za żadną drużyną w tegorocznym SuperBowl. Chętnie zobaczę Andy’ego Reida wygrywającego tegoroczne SB. Oglądanie jego drużyny na boisku to sama przyjemność. Z drugiej strony defensywa Chiefs z każdym meczem pracuje na najwyższych obrotach, a ich gra biegowa jest trudna do powstrzymania. Z pewnością to będzie bardzo interesujący i wyrównany mecz!

Nice to METS you Beau!

Chcecie poznać Beau bliżej? Będziecie mieli okazję zadać mu więcej pytać już w tę niedzielę (2 lutego, godz. 22:00) podczas wspólnego oglądania Super Bowl w Champions Sports Bar & Restaurant w Hotelu Mariott. Zapraszamy!

Tabela LFA 1 - grupa Północna

Drużyna Z P +/- Pkt
Lowlanders Białystok 0 0 0 0
Seahawks Gdynia 0 0 0 0
Warsaw Mets 0 0 0 0
Armada Szczecin 0 0 0 0
Bydgoszcz Archers 0 0 0 0
Armia Poznań 0 0 0 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni