do meczu z  Rhinos Wyszków

W niedzielę (14 kwietnia) na Stadionie Narodowym Rugby w Gdyni nasza drużyna podjęła walkę z liderem grupy północnej, Seahawks Gdynia. Trzykrotny mistrz Polski tym razem okazał się skuteczniejszy od stołecznej drużyny.

Pierwsze punkty na wyjeździe dla Mets, po ponad 30 jardowym podaniu zdobył Jan Omelańczuk (#80). Celne kopnięcie Kamila Ronczki pozwoliło na objęcie 7-punktowego prowadzenia. Gospodarze nie pozostali dłużni i odpowiedzieli podaniem do Barrona Millera wyrównując wynik spotkania. Jeszcze w tej samej kwarcie jastrzębie zdołali objąć prowadzenie w meczu dzięki zdobytemu przez Piotra Rudnickiego przyłożeniu.

Pełna emocji druga połowa nie dawała wytchnienia żadnej z drużyn. Do końca czwartej kwarty kibice mieli okazje zobaczyć bardzo solidy występ defensyw obu drużyn. W ostatnich minutach meczu nadzieje na wygraną warszawskiej drużynie odebrał ponownie P. Rudnicki dwukrotnie łapiąc piłkę w naszym polu punktowym.

Mecz rozegrany w ramach czwartej kolejki LFA1 kończymy z wynikiem 7:25

Zobacz skrót z meczu

Zobacz mecz okiem aparatu D. Jacka

Po czwartej kolejce w ramach rozgrywek LFA 1, Warsaw Mets plasuje się na drugim miejscu grupy północnej z bilansem 2 pkt (W-L; 1-2). Dzięki różnicy stosunku punktów zdobytych do straconych, obecnie plasuje nas w tabeli nad Lowlanders Białystok (1-2) i Olsztyn Lakers (1-2) .

Już 28.04, w ramach 5 kolejki LFA1 Warsaw Mets, w meczu domowym na ul. Konwiktorskiej 6, podejmie walkę z Kraków Kings.