Dalli partnerem Warsaw Mets

Niemiecka marka Dalli została partnerem drużyny Warsaw Mets. Umowa obowiązuje do końca sezonu 2019.

Współpracę Dalli z warszawską drużyną futbolu amerykańskiego wspiera dystrybutor marki - Brand Distribution.

Umowa zakłada ekspozycję logotypu Dalli na koszulkach zawodników oraz w social mediach, a także wspólne działania z zakresu CSR.

Firma Dalli to producent marek własnych, istniejący na rynku od 165 lat, jest obecna w siedmiu lokalizacjach w Europie. Oferta Dalli obejmuje produkty głównie z zakresu chemii gospodarczej. Brand Distribution (dystrybutor marki) to firma działająca na polskim rynku od 1993 roku, specjalizująca się w dystrybucji najwyższej jakości produktów FMCG. Brand Distribution ma już na swoim koncie nagrody miesięcznika Forbes (Diament) oraz Pulsu Biznesu (Gazele Biznesu). Firma jest też członkiem prestiżowego Klubu Przedsiębiorców Business Centre Club oraz ogólnopolskiej organizacji Pracodawcy RP.

Warsaw Mets jest czołową drużyną występującą w rozgrywkach Ligi Futbolu Amerykańskiego. Powstała w październiku 2018 z inicjatywy warszawskich zawodników i pasjonatów futbolu amerykańskiego z Warszawy. Jej celem jest stworzenie najlepszego środowiska dla rozwoju sportowego , wsparcie relacji polsko-amerykańskich oraz promocja futbolu amerykańskiego wśród stołecznych kibiców. Oficjalnym partnerem Warsaw Mets jest Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki w Polsce.

Poprzedni post Następny post

Do następnego meczu z

Rhinos Wyszków

Tabela LFA 1 - grupa Północna

Drużyna Z P +/- Pkt
Lowlanders Białystok 5 2 89 10
Seahawks Gdynia 5 2 128 10
Warsaw Mets 3 4 0 6
Olsztyn Lakers 2 5 -135 4
Rhinos Wyszków 1 6 -147 2
Wilki Łódzkie 0 7 -218 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni