Przed nami kolejny mecz domowy w ramach 8. Kolejki 1 Ligi Futbolu Amerykańskiego. Warsaw Mets czeka tym razem starcie na mistrzowskim poziomie, podejmie tym razem utytułowaną już w Polsce i Europie drużynę, Panthers Wrocław.

Panthers Wrocław to bardzo dobrze dysponowana w tym sezonie drużyna. Zajmująe obecnie pierwszą lokatę w grupie południowej z nieskazitelnym bilansem spotkań (5-0) już zagwarantowali sobie miejsce w play-off. Mets w tabeli grupy północnej po 7. Kolejce zajmują 3 lokatę (3-2) ustępując jedynie Lowlanders Białystok (4-2) oraz Seahawks Gdynia (4-2). Mets o play-offs muszą jeszcze powalczyć do czego potrzebują co najmniej jednego zwycięstwa, w najbliższych trzech spotkaniach, aby utrzymać 3. pozycję w tabeli.

Niepokonani na własnym stadionie

Futboliści z Warszawy w tym sezonie, na własnym stadionie rozegrali dwa spotkania. Oba wygrane. Uskrzydleni ostatnią serią zwycięstw (wygrana Kraków Kings, później Olsztyn Lakers) Mets pod wodzą Matheusa Diasa pewnie wkroczą w najbliższą niedzilę na murawę stadionu Polonia, by i tym razem, zakończyć domowe spotkanie z dodanim wynikiem małych punktów. Czy także i tym razem 12-zawodnik okaże się kluczowym motorem napędowym dla drużyny? Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Widzimy się!

Niedziela (19.05), godz. 11:00, Stadion Miejski Polonia, ul. Konwiktorska 6

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Chcesz zostać METS? Rusza rekrutacja do drużyny!


Misją naszej drużyny jest budowanie silnej sportowo drużyny, integrującej kibiców z całej Polski, w każdym wieku. Futbol amerykański to sport rodzinny na trybunach i jednocześnie szalenie dynamiczny, spektakularny na murawie. Każdemu meczowi Warsaw Mets towarzyszą pikniki, konkursy z nagrodami i dodatkowe atrakcje dla dzieci.

Poprzedni post Następny post

Do następnego meczu z

Rhinos Wyszków

Tabela LFA 1 - grupa Północna

Drużyna Z P +/- Pkt
Lowlanders Białystok 5 2 89 10
Seahawks Gdynia 5 2 128 10
Warsaw Mets 3 4 0 6
Olsztyn Lakers 2 5 -135 4
Rhinos Wyszków 1 6 -147 2
Wilki Łódzkie 0 7 -218 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni