Z przyjemnością informujemy o kolejnym wzmocnieniu naszej drużyny- Paweł Brodzki zawodnikiem Warsaw Mets!

Paweł będzie stanowił znaczące wzmocnienie dla naszej linii ofensywnej Jego przygoda z futbolem zaczęła się w wieku 16-tu lat, kiedy to w 2012 r. wstąpił w szeregi drużyny Crusaders Warszawa, z którą awansował do pierwszej ligi futbolu amerykańskiego w Polsce. Reprezentując barwy Crusaders Warszawa w latach 2014 i 2015 otrzymał tytuł najlepszego ofensywnego liniowego drużyny.

W sezonie 2016 rozpoczął swoją przygodę w najwyższej klasie rozgrywkowej razem z drużyną Warsaw Eagles. W tym samym roku został wybrany najlepszym zawodnikiem do lat 20 drużyny seniorskiej. Tym samym zapewnił sobie przepustkę do kadry Reprezentacji Polski. Jego przygoda z Polskim futbolem zakończyła się w 2017 roku kiedy jeszcze w barwach WE został powołany do reprezentacji na mistrzostwa świata sportów nieolimpijskich The World Games. Sezon 2018 rozegrał w podstawowym składzie drużyny Berlin Rebels występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej Niemiec (GLF1) oraz będącej jednocześnie TOP 4 drużyn Europejskich (na podstawie rankingu magazynu The Podyum)

Dlaczego MET’s?

Wybrałem tę drużynę, ponieważ zawodnicy, którzy w niej są i będą dołączali chcą, aby w Warszawie w końcu była jedna, porządna drużyna, która będzie mogła wiele zwojować na polskich boiskach. Chciałbym dołożyć swoją cegiełkę do tego projektu, aby był jeszcze lepszy. Nie chciałbym stać z boku i obserwować jak coś dobrego się tworzy. Czas na porozumienia a nie na waśnie dla dobra warszawskiego footballu się skończył.

Czego oczekuję od drużyny i swoich kolegów

Oczekuję zaangażowania w treningi, ciężkiej pracy i chęci osiągnięcia jak najwyższych wyników sportowych. Grając zeszły sezon w Berlinie nauczyłem się pokory do przeciwnika, ogromnego zaangażowania w treningi, ciężkiej pracy, że na twoje miejsce czekają inni zawodnicy. Jeżeli cała drużyna nie mierzy wysoko, to nie ma szansy na sukces. Zwłaszcza na linii ofensywnej, gdzie ważne jest każde zagranie. Dominacja linii ofensywnej i granie do gwizdka prowadzi do wygranego meczu. Od moich nowych kolegów z pozycji, na której gram będę tego oczekiwał, agresji w każdym zagraniu, dominacji nad przeciwnikiem, grania do gwizdka i szybkości rozegrania. Te aspekty sprawiają, że każdy przeciwnik jest do pokonania

Poprzedni post Następny post

Do następnego meczu z

Rhinos Wyszków

Tabela LFA 1 - grupa Północna

Drużyna Z P +/- Pkt
Lowlanders Białystok 5 2 89 10
Seahawks Gdynia 5 2 128 10
Warsaw Mets 3 4 0 6
Olsztyn Lakers 2 5 -135 4
Rhinos Wyszków 1 6 -147 2
Wilki Łódzkie 0 7 -218 0
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni