LII Super Bowl już za nami! Tom Brady po raz szósty poprowadził ofensywę New England Patriots do zwycięstwa pokonując w Atlancie drużynę Los Angeles Rams.

Tegoroczny Super Bowl już zdążył zapisać się na kartach historii i nie tylko dlatego, że był to też pierwszy Super Bowl, który mogliście obejrzeć wspólnie z drużyną Warsaw Mets.

Dlaczego tegoroczny SB był "naj" i pod jakimi względami?

  1. Mówią, że ofensywa wygrywa mecze, ale to defensywą wygrywa się mistrzostwa. Tegoroczny finał idealnie to obrazuje. Tylko raz w meczu mieliśmy okazję celebrować przyłożenie ze strony NE Patriots. Wynik końcowy tegorocznego finału był najniższym w historii Super Bowl! (13-3)
  2. Mieliśmy okazje podziwiać w akcji najbardziej utytułowanego quarterbacka w historii NFL. To było 9. wystąpienie w Super Bowl Toma Bradyego i 6. zdobyty tytuł mistrzowski. Warto nadmienić, że Brady występując w tym spotkaniu został najstarszym rozgrywającym wygrywającym SB.
  3. Sean McVay – trener główny Los Angeles Rams jest z kolei najmłodszym trenerem głównym
    w historii NFL, tym samym też najmłodszym trenerem, który doprowadził drużynę do SB.
  4. Skoro wspominamy najmłodszego trenera to nie można pominąć jednego z najbardziej utytułowanych trenerów, a jednocześnie najstarszego , któremu udała się sztuka poprowadzenia do zwycięstwa swojej drużyny w Super Bowl. Bil Belichick, trener główny New England Patriots, - tak jak Brady- zanotował już 9 wystąpień w SB, wygrywając 6 z nich.
  5. Zwycięzcy Patsi utrzymują się na fali zwycięstw pozostając najczęściej walczącą o tytuł mistrzowski drużyną w NFL. Tegoroczny SB był dla Patsów już 11. Rozegranym finałem.
  6. Był to najdroższy Super Bowl w historii. Za 30-sekundowy spot trzeba było zapłacić bagatela 5.25 mln dolarów. A dla nas... Był to na pewno jeden z najważniejszych do tej pory testów – chyba zdaliśmy  Tego dnia wspólnie z Champions Sport Bar, hotelem Mariott , zawodnikami, trenerami, sponsorami i pozostałymi 100.7 mln kibiców oglądających transmisję– razem – obchodziliśmy to międzynarodowe, futoblowe święto.

Zobacz relację z wydarzenia okiem kamer TVN24 Relacja zdjęciowa dostępna TUTAJ

Poprzedni post Następny post

Do następnego meczu z

Rhinos Wyszków

Tabela LFA 1 - grupa Północna

Drużyna Z P +/- Pkt
Lowlanders Białystok 5 2 89 10
Seahawks Gdynia 5 2 128 10
Warsaw Mets 3 4 0 6
Olsztyn Lakers 2 5 -135 4
Rhinos Wyszków 1 6 -147 2
Wilki Łódzkie 0 7 -218 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni