Jesteś naszym zapalonym kibicem? Chcesz wspierać naszą drużynę i rozwój futbolu amerykańskiego?
Przychodzimy z bardzo prostym rozwiązaniem!

We współpracy z Fundacją Kibica stworzyliśmy aplikację dla naszych fanów.
Ma ona wiele różnych funkcjonalności, a jej użytkowanie jest banalnie proste:

 • aktualności
 • terminarz
 • relacje
 • tabele
 • filmy
 • zdjęcia
 • własna społeczność użytkowników i wiele więcej możliwości, które odkryjesz po ściągnięciu aplikacji!

Aplikacja jest również formą pozyskiwania finansowania na działalność naszej drużyny. Wszyscy fani futbolu amerykańskiego mogą wspierać naszą drużynę robiąc codzienne zakupy (i to bez ponoszenia dodatkowych kosztów)!

Chcesz nam pomóc? To bardzo proste i nic nie kosztuje!

 • Zaloguj się w aplikacji. Uzupełnij swoje dane i zarejestruj swoją kartę płatniczą.
 • Skorzystaj z oferty jednego z 1100 sklepów internetowych.
 • Możesz również zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych naszych partnerów. Wystarczy, że zarejestrujesz swoje karty w aplikacji.
 • Twoje zakupy nie będą obciążone dodatkową kwotą. Zapłacisz tyle co zawsze, a część wydanej przez Ciebie kwoty zostanie przekazana na rozwój naszej drużyny.

Aplikacja jest dostępna do pobrania na App Store i Google Play.

Wśród internetowych partnerów, jest ponad 1000 sklepów. Między innymi takie marki jak Lidl, Adidas, AliExpress, Allegro, Avon, Booking.com, CCC, Empik, Groupon, Leroy Merlin, Neonet, New Balance, Pyszne.pl, RTV Euro AGD, Sephora, SuperPharm.

Sklepy dzielą się częścią przychodów z transakcji dokonanych przez użytkowników aplikacji. W tym celu wystarczy wejść do wybranego sklepu internetowego z pozycji aplikacji. Do zakupów w sieci nie jest potrzebne zgłoszenie karty płatniczej w aplikacji, wystarczy zapłacić za zakupy a część kwoty wspiera realizację założonego celu.

Karty przedpłacone BP i Tesco:
Drużynę możecie wspierać także tankując na stacjach BP oraz robiąc zakupy w sieci marketów Tesco (kartą TESCO możesz też płacić na stacjach paliw TESCO). W tym celu należy korzystać z kart przedpłaconych. Aby ją zdobyć wystarczy zalogować się do Swojego konta, zjechać na dół strony, do części „KARTY”. Należy kliknąć w zakładkę „PARTNERSKIE”, a następnie „ZAMÓW KARTĘ PARTNERSKĄ”.

Dziękujemy za Wasz doping na Konwiktorskiej i zachęcamy do wspierania nas robiąc zakupy!

Tabela PFL 1

Drużyna Z P +/- Pkt
Warsaw Mets 0 0 0 0
Lowlanders Białystok 0 0 0 0
Tychy Falcons 0 0 0 0
Bydgoszcz Archers 0 0 0 0
Kraków Kings 0 0 0 0
Silesia Rebels 0 0 0 0
Warsaw Eagles 0 0 0 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni