Nie zwalniamy tempa. Jeśli nie zdążyliście ochłonąć po wczorajszej bombie na DL-ine to lepiej zostańcie w pozycji siedzącej. Kolejne mocne wzmocnienie dla stołecznej drużyny. Ogromne wsparcie dla rozgrywającego, biegaczy i cenne sekundy dla całej ofensywy. Dla fanów futbolu amerykańskiego przedstawienie tego zawodnika to tylko formalnośc. 188 cm wzrostu i ponad 120 kg żywej wagi - Mateusz Sławiński! Dla wszystkich nowych kibiców przedstawiamy naszego nowego ofensywnego liniowego:

Mateusz w swojej sportowej karierze może pochwalić się 9-letnim stażem oraz dwoma srebrnymi krążkami z rozgrywek ogólnokrajowych. Od początku przygody z futbolem związany z drużyną Warsaw Eagles, w której wielokrotnie pełnił funkcję kapitana (tak też Mateusz nazywany jest przez kolegów poza boiskiem). Wierzymy, że mateusz szybko zaklimatyzuje się w Mets, w końcu wielokrotnie występował z częścią z nich wspólnie w meczach kadry Reprezentacji Polski, czy w Mistrzostwach Świata Sportów Nieolimpijskich (The World Games).

Szybkie pytanie, szybka odpowiedź:

Mateusz, jesteś zawodowym żołnierzem. Czy Twoja praca przekłada się na to jakim jesteś zawodnikiem?

M: Napewno. Zarówno w footbolu jak i wojsku ważne są dyscyplina, punktualność oraz dokładna realizacja zadań. Wszystkie te cechy pomagają mi być zawodnikiem, który zawsze daje z siebie wszystko.

9 lat stażu w jednej drużynie. Decyzja musiała nie być prosta. Zapytaliśmy Mateusza "Czemu Mets?"

M: Mets mimo tego, że są młodą organizacje pokazali się już z bardzo profesjonalnej strony. Stawiają sobie wysokie cele. Widzę, że tutaj mogę walczyć z najlepszymi.

Czego oczekujesz od przyszłego roku: siebie, kolegów, drużyny, organizacji

M: Mam nadzieję, że jako drużyna w każdym meczu będziemy dawać maksa. Zarówno zawodnicy jak i oraganicja żeby po ostanim gwizdku nie mieć do siebie żalu, że można było zrobić coś wiecej.

Nice to METS you Mateusz! Witamy w rodzinie!

Tabela PFL 1

Drużyna Z P +/- Pkt
Bydgoszcz Archers 5 0 87 10
Tychy Falcons 4 1 56 8
Lowlanders Białystok 3 1 27 6
Kraków Kings 2 2 -1 4
Warsaw Mets 1 4 -5 2
Silesia Rebels Katowice 1 3 -22 2
Warsaw Eagles 0 5 -142 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni