do meczu z  Super Bowl LIV

Drużyna Warsaw Mets została nominowana w dwóch kategoriach w tegorocznym XX Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy 2019 r. Walczymy w kategoriach: Sportowa Drużyna Klubowa Roku i Sportowa Impreza Roku. Zwycięzców wyłonią internauci. Głosowanie trwa do 2 stycznia 2020 r.

W kategorii Sportowa Impreza Roku otrzymaliśmy nominację za mecz inaugurujący sezon futbolu amerykańskiego w Warszawie, który odbył się na Stadionie przy Konwiktorskiej pod hasłem „Futbol amerykański wraca na Konwiktorską”. W kategorii Sportowa Drużyna Klubowa Roku zmierzymy się m.in. z sekcją piłkarską i koszykarską Legii Warszawa, drużyną rugby OKS SKRA Warszawa oraz żeńską i męską sekcją AKS Zły.

Wszystkim nominowanym gratulujemy i życzymy powodzenia!

Głosy można oddawać od 2 grudnia do 2 stycznia 2020 roku na stronie http://www.um.warszawa.pl/plebiscyt/.

Plebiscyt organizowany jest przez Urząd Miasta Warszawa. Tegoroczna edycja będzie jubileuszową – 20stą. W ramach plebiscytu wyłaniani są zwycięzcy w kilku kategoriach: Najlepszy Sportowiec Roku, Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny Roku, Trener Roku, Sportowa Osobowość Roku, Najpopularniejszy Sportowiec Roku, Sportowa Impreza Roku oraz Sportowa Drużyna Klubowa Roku.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród XX Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy 2019 roku, odbędzie się na początku 2020 roku, podczas Gali Mistrzów Sportu Warszawy.

Do następnego meczu z

Super Bowl LIV

Tabela LFA 1 - grupa Północna

Drużyna Z P +/- Pkt
Lowlanders Białystok 5 2 89 10
Seahawks Gdynia 5 2 128 10
Warsaw Mets 3 4 0 6
Olsztyn Lakers 2 5 -135 4
Rhinos Wyszków 1 6 -147 2
Wilki Łódzkie 0 7 -218 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni