Przez dwa kolejne sezony klinika Rehasport będzie Partnerem Medycznym Warsaw Mets, jednego z najlepszych klubów w futbolu amerykańskim w Polsce.

Współpraca z czołowym klubem Polskiej Futbol Ligi będzie więc kontynuowana, a zawodnicy warszawskiej drużyny mogą liczyć na fachową opiekę medyczną w zakresie urazów narządu ruchu oraz diagnostyki i rehabilitacji.

- Bardzo nas cieszy, że będziemy kontynuować współpracę z Rehasport w kolejnych sezonach. Dzięki temu nasi zawodnicy pozostaną pod opieką najlepszych specjalistów w Polsce. Program, który oferuje Rehasport, to kompleksowe podejście do zdrowia zawodnika – profilaktyka, wsparcie fizjoterapeutów, konsultacje i wreszcie, jeśli jest taka potrzeba, leczenie. Komfort, jaki mają nasi zawodnicy w tym obszarze, sprawia, że mogą się skoncentrować na rozwoju sportowym i mieć pewność, że ich zdrowie jest w dobrych rękach – mówi Anna Kadzikiewicz, prezes Warsaw Mets.

– Niezwykle mocno cenimy sobie dotychczasową współpracę z Warsaw Mets i cieszymy się, że podobne zdanie mają sami zawodnicy i działacze. Jesteśmy przekonani, że nasze wsparcie, także w postaci profilaktyki, sprawi, że liczba kontuzji w tym kolizyjnym sporcie, będzie minimalna – mówi dyrektor Działu Sport w klinice Rehasport. W tym celu przed startem każdego sezonu zawodnicy Warsaw Mets są poddawani pełnej Biomechanicznej Ocenie Funkcjonalnej, która pozwala „wyłowić” słabsze punkty w ich ciałach, bardziej narażonych na urazy.

Zawodnicy Warsaw Mets na przedsezonowych badaniach w klinice Rehasport:

Poprzedni post Następny post

Tabela PFL 1

Drużyna Z P +/- Pkt
Bydgoszcz Archers 5 0 87 10
Tychy Falcons 4 1 56 8
Lowlanders Białystok 3 1 27 6
Kraków Kings 2 2 -1 4
Warsaw Mets 1 4 -5 2
Silesia Rebels Katowice 1 3 -22 2
Warsaw Eagles 0 5 -142 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni