Przez dwa kolejne sezony klinika Rehasport będzie Partnerem Medycznym Warsaw Mets, jednego z najlepszych klubów w futbolu amerykańskim w Polsce.

Współpraca z czołowym klubem Polskiej Futbol Ligi będzie więc kontynuowana, a zawodnicy warszawskiej drużyny mogą liczyć na fachową opiekę medyczną w zakresie urazów narządu ruchu oraz diagnostyki i rehabilitacji.

- Bardzo nas cieszy, że będziemy kontynuować współpracę z Rehasport w kolejnych sezonach. Dzięki temu nasi zawodnicy pozostaną pod opieką najlepszych specjalistów w Polsce. Program, który oferuje Rehasport, to kompleksowe podejście do zdrowia zawodnika – profilaktyka, wsparcie fizjoterapeutów, konsultacje i wreszcie, jeśli jest taka potrzeba, leczenie. Komfort, jaki mają nasi zawodnicy w tym obszarze, sprawia, że mogą się skoncentrować na rozwoju sportowym i mieć pewność, że ich zdrowie jest w dobrych rękach – mówi Anna Kadzikiewicz, prezes Warsaw Mets.

– Niezwykle mocno cenimy sobie dotychczasową współpracę z Warsaw Mets i cieszymy się, że podobne zdanie mają sami zawodnicy i działacze. Jesteśmy przekonani, że nasze wsparcie, także w postaci profilaktyki, sprawi, że liczba kontuzji w tym kolizyjnym sporcie, będzie minimalna – mówi dyrektor Działu Sport w klinice Rehasport. W tym celu przed startem każdego sezonu zawodnicy Warsaw Mets są poddawani pełnej Biomechanicznej Ocenie Funkcjonalnej, która pozwala „wyłowić” słabsze punkty w ich ciałach, bardziej narażonych na urazy.

Zawodnicy Warsaw Mets na przedsezonowych badaniach w klinice Rehasport:

Poprzedni post Następny post

Tabela PFL 1

Drużyna Z P +/- Pkt
Warsaw Mets 0 0 0 0
Lowlanders Białystok 0 0 0 0
Tychy Falcons 0 0 0 0
Bydgoszcz Archers 0 0 0 0
Kraków Kings 0 0 0 0
Silesia Rebels 0 0 0 0
Warsaw Eagles 0 0 0 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni