Transferów ciąg dalszy!

Po ogłoszeniu transferów zza Oceanu, przyszedł czas na krajowy i europejski zaciąg mający wzmocnić naszą drużynę. W tym tygodniu do Warsaw Mets dołączyło dwóch zawodników z naszego krajowego podwórka, wcześniej reprezentujących drużynę Tytanów Lublin, oraz zawodnik występujący w uniwersyteckiej drużynie z Manchesteru.

Pierwszym zawodnikiem z Lublina, który zdecydował się reprezentować naszą Stołeczną Drużynę jest Piotr Tomczuk. Piotrek wzmocni naszą drugą linię defensywy. Wcześniej występował na pozycji Outside/Inside Linebacker, gdzie w drużynie Tytanów w zeszłym sezonie zaliczył najwięcej powaleń. Liczymy, że utrzyma dobrą formę także w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Drugim wzmocnieniem ze stolicy województwa lubelskiego jest występujący w formacjach specjalnych Dominik Szymański. Dominik w zeszłym sezonie grał na pozycji kickera/puntera, i będzie kontynuował swoje treningi na tych pozycjach również w tym sezonie. Jesteśmy przekonani, iż kopnięcia Dominika zarówno z pola jak i na podwyższenie po przyłożeniu dadzą nam pokaźną liczbę punktów w nadchodzących spotkaniach.

Ostatnim graczem ogłoszonym w tym tygodniu, który zasili nasze szeregi jest 21-letni Chris Andrukonis. Chris gra na pozycji Wide Receiver/Running Back. Oprócz znakomitych warunków fizycznych, Chris może się pochwalić, mimo tak młodego wieku, pięcioletnim doświadczeniem gry w futbol amerykański. Wierzymy, że wybiega nam pokaźną liczbę yardów, oraz zaliczy kilka efektownych przyłożeń na swoje konto!

To jeszcze nie wszystkie z nadochodzących transferów. Śledźcie nasze media społecznościowe, Instagrama, Facebooka, ale jeżeli na prawdę chcecie pierwsi wiedzieć co nowego w drużynie, zainstalujcie na swoich smartfonach Aplikację Warsaw Mets - wtedy na pewno nie przeoczycie żadnych ważych informacji!

Poprzedni post Następny post

Tabela PFL 1

Drużyna Z P +/- Pkt
Bydgosz Archers 2 0 58 4
Tychy Falcons 2 0 52 4
Lowlanders Białystok 2 0 26 4
Silesia Rebels Katowice 1 1 1 2
Kraków Kings 1 2 -29 2
Warsaw Mets 0 2 -16 0
Warsaw Eagles 0 3 -92 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni