Białostockie wzmocnienia Metropolitan!

W ubiegłym tygodniu do naszej drużyny dołączyło dwóch znakomitych zawodników z Województwa Podlaskiego! Są to Defensive Back Jędrzej Smolarski oraz Defesive End Daniel Tarnawski. Warto wspomnieć, iż obydwaj zawodnicy reprezentowali już Warszawę na naszych boiskach w ubiegłych latach, więc jest to dla tych graczy swoisty powrót do korzeni i ponownej gry dla stołecznej drużyny.

Kolejne wzmocnienie w trzeciej linii obrony w postaci Jędrzeja na pewno pozytywnie wpłynie na całą defensywę. Świetne warunki fizyczne, dobry przegląd pola, oraz chęć walki o najwyższe cele doda animuszu oraz pewności całej formacji, a dziesięcioletnie doświadczenie na polskich, jak i zagranicznych boiskach na pewno zaowocuje nie jednym przechwytem! W połączeniu ze wcześniejszymi wzmocnieniami jesteśmy spokojni o nasze "tyły".

Metropolitanie potrzebowali wzmocnienia na linii wznowienia akcji, ale ten transfer przerósł wszelkie oczekiwania! To prawdziwa BOMBA jeżeli chodzi o krajowe podwórko! Zakontraktowanie Daniela Tarnawskiego przez nasz sztab, to niewątpliwie jedne z najgłośniejszych przenosin tego offseasonu. Były zawodnik Lowlanders Białystok, top 10 polskich zawodników 2017 roku wg. Touchdown Europe oraz kolejny reprezentant Polski w naszym składzie - taka mieszanka z nawiązką zrekompensuje nam braki linii defensywnej w tym sezonie!

Pamiętaj, że najszybciej o wszystkich wydarzeniach, transferach oraz konkursach dowiesz się z naszej APLIKACJI!

Poprzedni post Następny post

Tabela PFL 1

Drużyna Z P +/- Pkt
Warsaw Mets 0 0 0 0
Lowlanders Białystok 0 0 0 0
Tychy Falcons 0 0 0 0
Bydgoszcz Archers 0 0 0 0
Kraków Kings 0 0 0 0
Silesia Rebels 0 0 0 0
Warsaw Eagles 0 0 0 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni