Udany debiut rezerw Mets

Nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszej inauguracji sezonu LFA9 w Warszawie. Debiut boiskowy dwóch drużyn, Warsaw Mets B i Mustangs Płock zapewniło emocje przybyłym kibicom do ostatniego gwizdka. Wyrównanie spotkanie zakończyło się wynikiem 13:6.

Mecz podsumował dla HalfTime.pl, Defensive End Warsaw Mets B, Aleksander Powar, którego mieliśmy również przyjemnośc obserwować w ostatnim sezonie LFA 1:

Wygraliśmy, ale nie w stylu jakim byśmy tego chcieli. Jako pierwsi zdobyliśmy przyłożenie i przewagę punktową. Udało się ten stan utrzymać już do samego końca. Ofensywa zagrała bardzo dobre zawody zdobywając jardy zarówno po akcjach dołem jak i grą podaniową. Niestety zabrakło skuteczności w kilku kluczowych sytuacjach, które mogły spowodować, że mecz potoczyłby się dużo spokojniej. Jako defensywa w kolejnych meczach nie możemy dawać rozgrywającemu tyle swobody co w tym. Ostatecznie z meczu jesteśmy bardzo zadowoleni, dla wielu zawodników był to pierwszy mecz w życiu, dla innych pierwszy mecz po przerwie i jako drużyna jeszcze się zgrywamy. Teraz wszyscy jesteśmy skupieni na kolejnym meczu i poprawieniu błędów. Dziękujemy kibicom za tak liczne przyjście na mecz i głośny doping.

Następny mecz już 1 września, na wyjeździe Warsaw Mets B podejmie drużynę Barbarians Koszalin.

Poprzedni post Następny post

Do następnego meczu z

Super Bowl LIV

Tabela LFA 1 - grupa Północna

Drużyna Z P +/- Pkt
Lowlanders Białystok 5 2 89 10
Seahawks Gdynia 5 2 128 10
Warsaw Mets 3 4 0 6
Olsztyn Lakers 2 5 -135 4
Rhinos Wyszków 1 6 -147 2
Wilki Łódzkie 0 7 -218 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni