Warsaw Mets w TOP5

Pół roku po utworzeniu drużyny kończymy sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej LFA1 na 5 miejscu wśród polskich drużyn futbolu amerykańskiego. W tak krótkim czasie udało nam się stworzyć drużynę, która z pewnością w kolejnym sezonie będzie walczyła o najwyższe cele sportowe. Z dumą możemy też powiedzieć, że futbol amerykański powrócił do Stolicy i znów może dawać radość i wspaniałe emocje warszawskim kibicom.

W tym miejscu chcieliśmy gorąco podziękować naszym Kibicom, którzy towarzyszyli nam przez cały sezon i zapełniani trybuny Stadionu przy ul. Konwiktorskiej 6, a także wspierali nas podczas meczów wyjazdowych.

Dziękujemy też naszym Partnerom i sponsorom za wsparcie i zaufanie, jakim nas obdarzyli.

Przed zawodnikami składu A krótka przerwa na regenerację i powrót do treningów już w sierpniu. Trenerzy natomiast rozpoczynają pracę z zawodnikami, którzy już w sierpniu wystartują w rozgrywkach ligi rozwojowej LFA, a także z naszymi juniorami.

Polecamy też podsumowanie naszego sezonu na Halftime.pl

„Kolejna futbolowa fuzja zakończona pełnym sukcesem. Wiemy doskonale, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Mets mieli ochotę na więcej, ale to był naprawdę dobry sezon. Nowa Warszawska Siła błyskawicznie odnalazła się w górnej połówce futbolowych rankingów. Myślę, że można oficjalnie powiedzieć, że w stolicy zakończyła się era dorocznych zmian i rewolucji. Powstała marka, która zostanie z nami na dłużej i, która już za chwilę włączy się na stałe do rywalizacji o Mistrzostwo Polski. Żyjemy w takim kraju, że jeśli czegoś nie ma w Warszawie, to w percepcji ogółu społeczeństwa, to coś nie istnieje, albo przy dobrych wiatrach, jest mocno marginalizowane. Fakt, że pod względem futbolowym stolica ma się w końcu czym pochwalić jest doskonałą informacją dla całego środowiska. Oby ten mocny początek napędził działaczy klubu do jeszcze większego zaangażowania. Organizacyjny „sufit” jest dla Mets zdecydowanie najwyższy spośród wszystkich klubów w kraju. Podskoczenie do niego będzie nie lada wyzwaniem”.

Więcej info na portalu halftime

Poprzedni post Następny post

Tabela PFL 1

Drużyna Z P +/- Pkt
Bydgoszcz Archers 5 0 87 10
Tychy Falcons 4 1 56 8
Lowlanders Białystok 3 1 27 6
Kraków Kings 2 2 -1 4
Warsaw Mets 1 4 -5 2
Silesia Rebels Katowice 1 3 -22 2
Warsaw Eagles 0 5 -142 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni