W sezon 2021 Warsaw Mets wejdą ze składem wzbogaconym o zawodników i trenera z USA!

Pierwszym z nich będzie gracz, który sprawuje kluczową funkcję w każdej drużynie futbolowej. Naszym nowym rozgrywającym zostanie pochodzący z Teksasu David Trenton Ash. Doświadczenie zdobywał on w słynnej drużynie Texas Longhorns grając jako starter na pozycji QB.

Kolejnym zaimportowanym wzmocnieniem składu z Warszawy zostanie Zachary Blair. Ten utytułowany gracz pełni na boisku funkcję Linebackera. Do dnia dzisiejszego jest rekordzistą w ilości powaleń na LOS w NCAA. Wcześniej występował między innymi w drużynie maszych tegorocznych przeciwników - Lowlanders Białystok.

Zagraniczne wzmocnienia otrzyma także sztab trenerski Warsaw Mets. Trenerem Głównym naszej drużyny w najnowszym sezonie będzie Jake Hale. Kolejny Teksańczyk, który doświadczenie zdobywał na wielu boiskach w USA i w Europie. Nasz Head Coach ma na koncie chociażby dwa tytuły mistrza Szwajcarii z drużyną Calanda Broncos!

Wzmocnienia zza oceanu i silny sztab trenerski na pewno pomogą nam osiągnąć sukcesy w nadchodzącym sezonie. Już wkrótce na naszej stronie dostępne obszerne wywiady z nowymi zawodnikami i trenerami zza Oceanu! Do zobaczenia na meczach Warsaw Mets!

Poprzedni post Następny post

Tabela PFL 1

Drużyna Z P +/- Pkt
Bydgosz Archers 2 0 58 4
Tychy Falcons 2 0 52 4
Lowlanders Białystok 2 0 26 4
Silesia Rebels Katowice 1 1 1 2
Kraków Kings 1 2 -29 2
Warsaw Mets 0 2 -16 0
Warsaw Eagles 0 3 -92 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni