"Teraz, kiedy osiągnęliśmy cel, jakim było pierwsze zwycięstwo drużyny, nasze skupienie i działania celują w zdobycie kolejnej wygranej. Seahawks zaczęli sezon bardzo mocno i spotkanie przeciwko nim w Gdyni będzie wielkim wyzwaniem. Jestem podekscytowany wizją tego jak nasi zawodnicy do niego podejdą. Oczekuję od nas, jako drużyny, abyśmy weszli na wyższy poziom i zagrali najlepszy mecz do tej pory, a także abyśmy rywalizowali na najwyższym poziomie przeciwko jednej z najsilniejszych drużyn w Polsce" - mówi dla Sportowych Faktów WP, trener główny Warsaw Mets, Matheus Dias.

Futboliści z Warszawy wybierają się do Gdyni w doskonałych humorach. W miniony weekend, w domowej inauguracji sezonu zdominowali Wilki Łódzkie, zwyciężając aż 42:0. Mecz rozegrany na stadionie przy ul. Konwiktorskiej był prawdziwym futbolowym świętem. Przyciągnął wielu kibiców, którzy z zainteresowaniem śledzili pierwszy warszawski mecz nowego klubu.

Mets odpłacili im znakomitą dyspozycją, którą mają nadzieję zaprezentować również w najbliższą niedzielę. W ataku imponował Terrance Owens, mający za sobą występy w... Seahawks. Amerykański rozgrywający reprezentował barwy Jastrzębi przed trzema laty, kiedy doprowadził swoją drużynę aż do ligowego finału. Mets bardzo liczą na to, że jego doświadczenie wydatnie przełoży się na sukces nowej wizytówki futbolowej Warszawy.

zobacz więcej: www.sportowefakty.wp.pl

Poprzedni post Następny post

Do następnego meczu z

Rhinos Wyszków

Tabela LFA 1 - grupa Północna

Drużyna Z P +/- Pkt
Lowlanders Białystok 5 2 89 10
Seahawks Gdynia 5 2 128 10
Warsaw Mets 3 4 0 6
Olsztyn Lakers 2 5 -135 4
Rhinos Wyszków 1 6 -147 2
Wilki Łódzkie 0 7 -218 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni