_To był trudny mecz dla gospodarzy - Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers podejmujących Warsaw Mets. (...) z czasem rozkręcili się i wygrali bardzo pewnie zdobywając aż 42 punkty i tracąc równe 0. Oczywiście mogli zagrać lepiej, było to widać. Na pewno obejrzą spotkanie i postarają się wyeliminować wszelkie błędy - relacjonuje sobotnie spotkanie sportowefakty.wp.pl

Sytuacja w Warszawie na ten moment wygląda obiecująco. Złapali dobry rytm i niedługo będą szykować się na fazę playoffs.Sytuacja w Warszawie na ten moment wygląda obiecująco. Złapali dobry rytm i niedługo będą szykować się na fazę playoffs.

Mets nacierali, grali twardy futbol i dobrze im to wychodziło. Mets rozegrali niezwykle widowiskowy mecz także w 5. Kolejce, z Kraków Kings. Dzięki świetnym zagraniom oraz błędom przeciwników mogliśmy zobaczyć w tym spotkanie fumble recovery, przechwyty, świetne przyłożenia i jeszcze więcej zagrań za które tak kochamy futbol. Mets nacierali, grali twardy futbol i dobrze im to wychodziło. Po ich stronie świetna akcje jak np. 90 yardowy TD oraz ponad 80 yardowy pick six! Kings także nie odpuszczali a ich defensywa również popisała się przechwyceniem piłki. Jednak trudy klubu z Krakowa nie wystarczyły i musieli uznać na wyjeździe wyższość Mets - pisze Wirtualna Polska.

Zobacz więcej na sportowefakty.wp.pl

Poprzedni post Następny post

Do następnego meczu z

Rhinos Wyszków

Tabela LFA 1 - grupa Północna

Drużyna Z P +/- Pkt
Lowlanders Białystok 5 2 89 10
Seahawks Gdynia 5 2 128 10
Warsaw Mets 3 4 0 6
Olsztyn Lakers 2 5 -135 4
Rhinos Wyszków 1 6 -147 2
Wilki Łódzkie 0 7 -218 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni