Witamy w Warsaw Mets! Cieszymy się, że razem z nami będziesz walczył o jak najwyższe cele w sezonie 2021! Zaczynajmy:

1. Grałeś w wielu topowych drużynach w Europie, co według Ciebie jest największą przewagą Warsaw Mets na tle innych ekip?

Myślę, że bardzo duży wpływ ma tutaj lokalizacja i wsparcie kibiców. Grałem, oraz prowadziłem drużyny przeciwko Mets w ostatnich latach i uważam, że są w bardzo dobrym miejscu do pozyskiwania nowych talentów, jako drużyna z jednego z największych miast Europy. Ich fani jeżdżą za nimi na każdy mecz, nawet w pandemicznym sezonie, co znacząco wpływa na widowiskowość meczów. Nie mozna zapomnieć także o zarządzie, który świetnie prowadzi drużynę, jest dobrze poukładany i moim zdaniem ma ogromny potencjał organizacyjny.

2. Jakie masz odczucia dotyczące naszej defensywy, jak się z nimi trenuje?

Zdecydowanie granie w defensywie sprawia mi najwięcej przyjemności. Energia na każdym treningu, oraz poziom talentu jaki prezentują chłopaki są niesamowite. Cieszę się także, że w tym roku będę mógł zagrać z zawodnikami, z którymi grałem wcześniej w innych drużynach. Myślę, że naprawdę zaskoczymy parę osób w tym sezonie!

3. Jakie są Twoje oczekiwania względem nadchodzącego sezonu?

Mogę powiedzieć, że moje oczekiwania zmieniają się z dnia na dzień. Trenujemy razem zaledwie od czterech tygodni. Musi minąć jeszcze trochę czasu, zanim zgramy się w stu procentach. Bardzo dużo dzieje się aktualnie zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Na obecną chwilę uważam, że sezon będzie bardzo owocny i pozytywny.

4. Grasz na pozycji Linebackera, jak w Mets wygląda skład osobowy drugiej linii obrony? Co sądzisz o zawodnikach którzy rywalizują o tą pozycję w trakcie treningów?

Myślę, że cała defensywa wygląda bardzo mocno na każdej pozycji, nie tylko druga linia obrony. Grałem i prowadziłem drużyny w polskiej lidze, to będzie mój czwarty rok tutaj, więc wiem jak powinien wyglądać solidny roster. Myślę, że idziemy w dobrym kierunku aby skompletować bardzo mocną obronę.

5. Czy czujesz się już jako część naszego zespołu? Mamy taką nadzieję!

Tak! Zdecydowanie czuję, że jestem częścią tej drużyny! Mets bardzo ciepło mnie przywitali, oraz podeszli ze zrozumienim do tego co zamierzamy zrobić w tym sezonie. Bardzo ciężko trenowałem w off-seasonie i bardzo chcę dać naszej ekipie najlepszą wersję siebie podczas meczów oraz w trakcie treningów.

Życzymy jak nawięcej powaleń oraz przejęć piłki w nadchodzącym sezonie!

Po więcej ciekawostek, inforamcji i nowości zapraszamy do naszej APLIKACJI!

Poprzedni post Następny post

Tabela PFL 1

Drużyna Z P +/- Pkt
Bydgoszcz Archers 5 0 87 10
Tychy Falcons 4 1 56 8
Lowlanders Białystok 3 1 27 6
Kraków Kings 2 2 -1 4
Warsaw Mets 1 4 -5 2
Silesia Rebels Katowice 1 3 -22 2
Warsaw Eagles 0 5 -142 0
Patronat honorowy
Partnerzy instytucjonalni
       
Partnerzy komercyjni