Close
Skip to content

Klub Warsaw Mets powstał w październiku 2018 roku z inicjatywy zawodników kilku stołecznych klubów. Naszym celem było zbudowanie silnej reprezentacji stolicy w futbolu amerykańskim. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że udało nam się stworzyć profesjonalnie funkcjonujący klub, który na stałe wpisał się w sportową mapę stolicy.

Od początku powstania drużyny występujemy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Stawiamy sobie najwyższe cele sportowe i organizacyjne. Nasze mecze domowe rozgrywamy na Stadionie Polonii Warszawa przy ul. Konwiktorskiej. To nie tylko spektakularne widowisko sportowe, ale też liczne atrakcje dla kibiców. Przyjazna atmosfera na trybunach, niesamowity doping i rodzinny klimat sprawiają, że kolejne mecze przyciągają setki kibiców. Ta forma pikniku rodzinnego przyciąga na stadion całe rodziny i grupy przyjaciół. Dzięki organizowanym przez nas wydarzeniom Stadion Polonii zyskał nowe życie, a kibice futbolu amerykańskiego dają doskonały przykład jak można fantastycznie, w niesamowitej atmosferze wspierać swoją drużynę.

Od 2020 roku rozwijamy nasz autorski program Akademia Futbolu Amerykańskiego Warsaw Mets. To kompleksowy program mający na celu wprowadzenie dzieci i młodzieży w tajniki futbolu amerykańskiego. Naszym celem jest świadome prowadzenie kariery młodych zawodników, by dobrze przygotowani i świadomi byli gotowi do gry w najwyższych klasach rozgrywkowych futbolu amerykańskiego na całym świecie.

Poza sportowymi aktywnościami, angażujemy się w wiele akcji społecznych i z dumą wspieramy naszą lokalną społeczność.